Отзывы о компании Еко Двір - Трипільський двір
- Алла Я.
- роман К.
Все ок.
- НАТАЛЬЯ Г.
Добрий день.Отримали комбікорм,усим задоволена.Швидко і без проблем! Дякую за гарну роботу.
- Людмила Б.
- Оксана Н.
- Григорій З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія Д.
Просто молодці
- Ігор Р.
Обслуговування ніяке👎Посилка йшла тиждень.Ефекту я ще не бачив але напевне і не побачу👎👎👎
- Вікторія Ш.
Дякую за ваши поради і швидку доставку.
Приємна ціна - Денис Н.

